Moeder Tamara Elbaz bang voor eigen dochter

Tamara Elbaz is openhartig over de zware momenten die ze beleeft met haar moeder, die aan Alzheimer lijdt. Op Instagram deelt ze regelmatig hoe moeilijk het is om haar moeder achteruit te zien gaan, maar om sommige opmerkingen die ze maakt kan Tamara ook lachen. Zo zei haar moeder vandaag dat ze bang is voor haar.

Moeder Tamara is bang voor het uiterlijk van haar dochter
Deel op Facebook Deel op Twitter Deel op WhatsApp
Charlotte Wijnen

Dit weekend stond in het teken van een grote verandering: Tamara’s moeder verhuisde naar een ander verpleeghuis. Tamara hielp mee met de inrichting. ,,Heel het weekend de boel ingericht met vierduizend stuks prullaria die ik het liefste zou willen weggooien eigenlijk”, schrijft ze bij een foto van haar moeder in de nieuwe woonruimte.

Bang voor dochter

Maar de verhuizing bracht ook verwarring met zich mee. Tamara vertelt dat haar moeder meerdere keren tegen haar heeft gezegd dat ze bang voor haar is. ,,Haar reactie, zo’n tien keer deze morgen: ‘Wat zie je er eng uit eigenlijk met die grote bruine ogen.’ Heel de tijd.”

Tags

TAMARA ELBAZ

Lees verder

Mis geen enkele winactie!

Schrijf je in voor onze nieuwsbrief

Facebook Twitter

DenD Partners

  • Dirk
  • Brookland
  • Dirck

Deze site gebruikt trackingtechnologieën. Je kunt ervoor kiezen om deze technologieën te accepteren of te weigeren.