Monique Smit blikt terug op presenteren Kids Top 20

Deel op Facebook Deel op Twitter Deel op WhatsApp
Van onze redactie

Monique Smit heeft op Instagram gereageerd op de aankondiging dat Kids Top 20 gaat stoppen. De zangeres had ongeveer acht jaar lang de presentatie in handen van het kindermuziekprogramma, en is daarmee degene die het programma het langst heeft gepresenteerd.

“Bijna 8 jaar(!) lang bezocht ik iedere week een andere basisschool waar we de boel op stelten mochten zetten. Leerde ik zowat alle Nederlandse artiesten kennen en mochten we de mooiste tripjes maken”, schrijft Smit. “Zo vlogen we ook eens naar Londen om de cast van High School Musical te interviewen. Herinneringen voor het leven!”

De presentatrice en zangeres gaf in 2015 het stokje over aan Buddy Vedder. Daarna presenteerden Stephanie van Eer, Stefania Liberakakis en Matheu Hinzen het programma. Eind vorige maand werd bekend dat de Kids Top 20 stopt, vanwege bezuinigingen bij de publieke omroep.

 

BuzzE

 

 

Lees verder

Mis geen enkele winactie!

Schrijf je in voor onze nieuwsbrief

Facebook Twitter

DenD Partners

  • Dirk
  • Brookland
  • Dirck

Deze site gebruikt trackingtechnologieën. Je kunt ervoor kiezen om deze technologieën te accepteren of te weigeren.