Museum Beeld en Geluid tijdelijk open voordat verbouwing begint

Deel op Facebook Deel op Twitter Deel op WhatsApp

Museum Beeld en Geluid op het mediapark in Hilversum opent in september tijdelijk de deuren voordat het eind oktober wordt verbouwd. Bezoekers kunnen er nog van 2 september tot en met 25 oktober terecht. Het vernieuwde mediamuseum gaat na de verbouwing halverwege volgend jaar weer open.

In de tussentijd blijft het gebouw van Beeld en Geluid wel toegankelijk als archief, evenementenlocatie en voor arrangementen en onderwijsactiviteiten. Wie het museum in september en oktober wil bezoeken, moet vanwege de coronacrisis vooraf een kaartje reserveren.

In het nieuwe Beeld en Geluid kan de bezoeker beleven hoe media toen, nu en straks werken. “Het wordt het eerste museum ter wereld dat zich continu aanpast aan handelingen van de bezoeker aan de hand van slimme technologie en big data”, aldus Beeld en Geluid. “Op deze manier draagt Beeld en Geluid bij aan een mediawijzere samenleving.”

 

BuzzE

 

 

Lees verder

Mis geen enkele winactie!

Schrijf je in voor onze nieuwsbrief

Facebook Twitter

DenD Partners

  • Dirk
  • Brookland
  • Dirck

Deze site gebruikt trackingtechnologieën. Je kunt ervoor kiezen om deze technologieën te accepteren of te weigeren.