Musicalklassieker West Side Story krijgt extra voorstellingen
De musical West Side Story krijgt extra voorstellingen vanwege het “overweldigende succes” van de eerste zes weken. Dat kondigde producent De Graaf & Cornelissen Entertainment van de klassieker maandag aan. De musical zal nu ook van 24 tot en met 28 juni 2026 te zien zijn in Theater De Spiegel in Zwolle.
“Wij zijn trots dat we deze grote productie exclusief in een aantal grote Nederlandse theaters kunnen brengen en blij dat het theater in Zwolle daar nu ook bij is gekomen”, reageert creatief producent Hans Cornelissen. Kaarten voor de nieuwe speeldata in Zwolle zijn maandag in de verkoop gegaan.
West Side Story is een Amerikaanse musical uit 1957 en is losjes gebaseerd op Romeo en Julia van William Shakespeare. In de musical spelen onder meer Thijs Snoek, Silvana Rocha en Esmée Dekker. Cornelissen produceert de musical samen met Ruud de Graaf.
BuzzE





