Mustafa Marghadi is nieuwe NOS-correspondent Zuidoost-Azië

Deel op Facebook Deel op Twitter Deel op WhatsApp

Advertentie

Van onze redactie

Mustafa Marghadi gaat voor de NOS aan de slag als correspondent in Zuidoost-Azië. Hij volgt vanaf 1 november Annemarie Kas op, die voor NRC gaat werken als correspondent in het Verenigd Koninkrijk.

De 38-jarige Marghadi werkte de afgelopen vier jaar als NOS-correspondent in Italië. Daarvoor werkte hij voor het NPO Radio 1-programma Nieuws en Co en presenteerde hij NOSop3 en Klokhuis.

Marghadi, die vanuit standplaats Jakarta zal gaan werken, heeft zin in zijn nieuwe functie. “In een regio waar een aantal van de belangrijkste thema’s van de komende decennia (klimaatverandering, economische ongelijkheid, de invloed van China vs VS) een hoofdrol zullen spelen. Ik verheug me erop om zoveel mogelijk mensen in de regio te spreken, en te leren kennen, zodat ik een zo helder en compleet mogelijk beeld voor de mensen in Nederland kan bieden”, laat hij weten in een verklaring.

 

BuzzE

 

 

Lees verder

Mis geen enkele winactie!

Schrijf je in voor onze nieuwsbrief

Facebook Twitter

DenD Partners

  • Dirk
  • Brookland
  • LAM jouw museum
  • Dirck

Deze site gebruikt trackingtechnologieën. Je kunt ervoor kiezen om deze technologieën te accepteren of te weigeren.