Na 16 jaar eindelijk nieuw album van The Zutons

Na zestien jaar komt The Zutons eindelijk weer met nieuw materiaal. Eind april verschijnt het album The Big Decider. In ons land is de band vooral bekend van het nummer Valerie. De cover van Amy Winehouse werd een grote hit.
The Big Decider is de opvolger van You Can Do Anything uit 2008. Het album is opgenomen in de Abbey Road-studio’s in Londen. Naast Ian Broudie, de vaste producer van de band uit Liverpool, heeft ook Nile Rodgers aan het album meegewerkt als producer.
Frontman Dave McCabe zei in een reactie dat het “geweldig was om opnieuw contact te hebben met Ian Broudie”, en dat het werken met Chic-legende Nile Rodgers “een geweldige ervaring” was die “mij een vertrouwen gaf dat ik nog nooit heb gevoeld wanneer ik een plaat maakte”.
The Zutons was in 2004 op festival Lowlands te zien. Tussen 2004 en 2009 maakte de band drie studioalbums.
BuzzE