Nabestaanden Sinéad O’Connor hekelen gebruik lied door Trump

De nabestaanden van de Ierse zangeres Sinéad O’Connor zijn boos omdat de Amerikaanse oud-president Donald Trump een van haar nummers heeft gebruikt tijdens een campagne. In een verklaring eisen ze dat Trump onmiddellijk stopt met het gebruiken van muziek van de vorig jaar overleden zangeres.
O’Connors bekendste nummer Nothing Compares 2 U werd vorige maand onder meer gespeeld bij een bijeenkomst van Trump in Maryland. De nabestaanden stelden maandag dat de zangeres “gekwetst en beledigd” zou zijn geweest dat Trump haar muziek gebruikt. “Als de beheerders van haar nalatenschap eisen we dat Donald Trump en zijn medewerkers onmiddellijk stoppen met het gebruiken van haar muziek.”
Trump was president tussen 2017 en 2021. Hij hoopt bij de komende presidentsverkiezingen in november opnieuw president te worden.
Het is in het verleden vaker gebeurd dat artiesten niet willen dat Trump hun muziek gebruikt bij zijn politieke campagnes. Eerder maakten onder anderen Rihanna, The Rolling Stones en Aerosmith daar al bezwaar tegen.
BuzzE