NAC legt stadionverboden op na rellen in De Kuip

Deel op Facebook Deel op Twitter Deel op WhatsApp
Van onze redactie

BREDA (ANP) – Voetbalclub NAC heeft een aantal supporters die verdacht worden van betrokkenheid bij de rellen en vernielingen in De Kuip een stadionverbod opgelegd. Om hoeveel mensen het gaat, wil de woordvoerder van de club uit Breda niet zeggen. “Het gaat om meer mensen dan het aantal dat na die wedstrijd is aangehouden”.

Volgens het Openbaar Ministerie in Rotterdam zijn na de wedstrijd Feyenoord – NAC in totaal zeven verdachten aangehouden. Drie van hen kregen al een strafrechtelijk stadionverbod.

NAC-aanhangers vernielden op 22 september na de wedstrijd in De Kuip onder meer een horecakraam. Daardoor raakten vijf horecamedewerkers bekneld tegen een hek. De ME moest eraan te pas komen om de orde te herstellen.

Het onderzoek van de politie Rotterdam, onder leiding van een officier van justitie, is nog gaande. Het OM sluit meer aanhoudingen en stadionverboden niet uit. Pas als het onderzoek is afgerond, worden de stadionverboden definitief.

 

ANP

 

 

Lees verder

Mis geen enkele winactie!

Schrijf je in voor onze nieuwsbrief

Facebook Twitter

DenD Partners

  • Dirk
  • Brookland
  • Dirck

Deze site gebruikt trackingtechnologieën. Je kunt ervoor kiezen om deze technologieën te accepteren of te weigeren.