Nasrdin Dchar verklapt plannen voor Videoland-project

Nasrdin Dchar heeft alvast wat verklapt over zijn aanstaande project waar hij voor streamingdienst Videoland aan gaat werken. Vorige week werd bekend dat de acteur, die al in meerdere Videoland-series speelt, zich gaat bezig houden met het ontwikkelen van “nieuwe verhalen” voor de streamingdienst.
“Ik ben nu met twee projecten bezig en ik mag er helemaal niks over zeggen maar dat doe ik stiekem toch”, zei hij te gast in De Avondshow met Arjen Lubach. De acteur benadrukte wel dat het allemaal nog erg pril is.
“We zijn bezig met een soort misdaadserie over buurtvaders”, vertelt Dchar. “Buurtvaders in een aandachtswijk die helaas geterroriseerd wordt door criminaliteit en zij nemen het heft in handen.” De ster uit Mocro Maffia voegt eraan toe dat hij het wil combineren met een ‘heist-serie’, met een kraak als “Ocean’s Eleven, Ocean’s Twelve.”
Voordat het zover is, staat de acteur in ieder geval nog in het theater op het podium. Zijn theatertournee sluit hij af op 26 juni in het DeLaMar Theater.
BuzzE