Nederlander opgepakt in Filipijnen voor kindermisbruik

Deel op Facebook Deel op Twitter Deel op WhatsApp

MANILA (ANP/DPA) – Een 57-jarige Nederlander is vorige week in de Filipijnse badplaats Puerto Galera gearresteerd wegens mensenhandel en kindermisbruik. Dit heeft de Filipijnse politie woensdag bekendgemaakt. Bij zijn aanhouding trof de politie in zijn hotelkamer drie meisjes van 10, 13 en 14 jaar oud aan.

Puerto Galera, circa 130 kilometer ten zuiden van hoofdstad Manila, is geliefd bij sekstoeristen en is een centrum van kinderprostitutie.

De politie kwam de Nederlander op het spoor na een tip dat hij in het gezelschap van minderjarigen had ingecheckt in een hotel. Ook zou hij zich verdacht hebben gedragen. De man vertelde de politie dat de meisjes zijn nichtjes waren. Bij controle bleek echter dat hun ouders in Maleisië waren en niet wisten dat hun kinderen bij de man waren.

 

ANP

 

 

Lees verder

Mis geen enkele winactie!

Schrijf je in voor onze nieuwsbrief

Facebook Twitter

DenD Partners

  • Dirk
  • Brookland
  • Dirck

Deze site gebruikt trackingtechnologieën. Je kunt ervoor kiezen om deze technologieën te accepteren of te weigeren.