Neergestoken vrouw Eindhoven overleden in ziekenhuis

Deel op Facebook Deel op Twitter Deel op WhatsApp

Advertentie

Van onze redactie

EINDHOVEN (ANP) – Een vrouw die in de nacht van zaterdag op zondag werd neergestoken op de Pastoor Petersstraat in Eindhoven is overleden in het ziekenhuis, meldt de politie zondagochtend. Eerder werd gemeld dat ze in zorgwekkende toestand naar het ziekenhuis was overgebracht omdat ze ernstig verwond raakte.

“Helaas heeft alle inzet van politieagenten en medisch specialisten niet mogen baten om de neergestoken vrouw in Eindhoven te redden. Zij overleed in de loop van de nacht in het ziekenhuis”, aldus de politie op X.

De steekpartij vond plaats vlak voor 03.00 uur. De nog onbekende dader is op de vlucht geslagen. De politie doet onderzoek en vraagt getuigen en mensen die meer weten of in het bezit zijn van relevante beelden zich te melden.

 

ANP

 

 

Lees verder

Mis geen enkele winactie!

Schrijf je in voor onze nieuwsbrief

Facebook Twitter

DenD Partners

  • Dirk
  • Brookland
  • Dirck

Deze site gebruikt trackingtechnologieën. Je kunt ervoor kiezen om deze technologieën te accepteren of te weigeren.