Neighbours rondt laatste opnames af, slot in augustus op tv

Deel op Facebook Deel op Twitter Deel op WhatsApp
Van onze redactie

De Australische serie Neighbours heeft de allerlaatste opnames afgerond. Na 37 jaar komt er een einde aan de langlopende populaire soap. In Australische media verscheen vrijdag een laatste foto van de voltallige cast. De slotaflevering wordt in augustus uitgezonden.

Op de foto ontbreken megasterren Jason Donovan, Guy Pearce en Kylie Minogue, die hun carrière startten met een rol in de serie. Zij zullen volgens hardnekkige geruchten wel terugkeren voor de laatste afleveringen, al is verder niet bekend wat hun personages precies gaan doen.

De serie stopt omdat de Britse zender Channel 5 de samenwerking met de Australische producent heeft verbroken. Channel 5 was een belangrijke financier en er is geen opvolger in het Verenigd Koninkrijk gevonden. Neighbours begon in 1985 en was vooral in het Verenigd Koninkrijk een enorme hit.

In Nederland was de soap in het verleden ook te zien, maar inmiddels al jaren niet meer. In België wordt Buren, zoals de serie daar wordt genoemd, wel nog steeds uitgezonden.

 

BuzzE

 

 

Lees verder

Mis geen enkele winactie!

Schrijf je in voor onze nieuwsbrief

Facebook Twitter

DenD Partners

  • Dirk
  • Brookland
  • Dirck

Deze site gebruikt trackingtechnologieën. Je kunt ervoor kiezen om deze technologieën te accepteren of te weigeren.