Netflix: beweringen van Diddy over documentaire ‘onjuist’
Netflix noemt de beweringen van Sean ‘Diddy’ Combs over de nieuwe Netflix-documentaire Sean Combs: The Reckoning “onjuist”. Dat meldt entertainmentwebsite Deadline. Combs beweerde dat Netflix gebruik heeft gemaakt van gestolen beelden en noemt de documentaire onder andere een “beschamende lastercampagne”.
“De beelden van Combs voorafgaand aan zijn aanklacht en arrestatie zijn legaal verkregen. Dit is geen lastercampagne of een daad van wraak”, zegt een woordvoerder van Netflix tegen Deadline. Ook was Combs kritisch op de betrokkenheid van zijn rivaal rapper 50 Cent bij de documentaire. Zo noemde hij het “verbijsterend” dat Netflix de “creatieve controle” zou hebben overgedragen aan 50 Cent. Netflix stelt echter dat 50 Cent “uitvoerend producent is, maar geen creatieve controle heeft”.
Combs zit momenteel een straf van ruim vier jaar uit vanwege het aanzetten tot prostitutie. Hij komt naar verwachting in 2028 vrij. De artiest is in hoger beroep gegaan.
BuzzE





