Netflix trekt portemonnee voor striphelden

Deel op Facebook Deel op Twitter Deel op WhatsApp

Advertentie

Advertentie

NEW YORK – Netflix heeft maandag zijn allereerste overname ooit aangekondigd. De aanbieder van internettelevisie trekt de portemonnee voor uitgever van stripboeken Millarworld.

Millarworld is onder meer het bedrijf achter de verhalen en karakters van Kingsman en Old Man Logan. Millarworld-oprichter Mark Millar, bekend ook door zijn werken aan Kick-Ass, Wanted, The Secret Service en Civil War, zal helpen bij het produceren van films die zijn gebaseerd op de striphelden.

Hoeveel geld Netflix neertelt voor Millarworld werd niet bekendgemaakt. Millarworld blijft overigens stripverhalen uitgeven onder het label van Netflix.

 

BuzzE

 

 

Lees verder

Mis geen enkele winactie!

Schrijf je in voor onze nieuwsbrief

Facebook Twitter

DenD Partners

  • Dirk
  • Brookland
  • lamlisse.nl
  • Dirck
  • micazu.nl

Deze site gebruikt trackingtechnologieën. Je kunt ervoor kiezen om deze technologieën te accepteren of te weigeren.