‘Nickelodeon denkt aan Spongebob-spinoffs’

Deel op Facebook Deel op Twitter Deel op WhatsApp

LOS ANGELES – De Amerikaanse kinderzender Nickelodeon sluit niet uit dat er in de toekomst aparte series komen van andere bekende Spongebob-personages. Dat zegt Nickelodeon-directeur Brian Robbins in gesprek met Variety.

Volgens Robbins liggen er opties op tafel om “een origineel verhaal over Spongebob en Patrick te vertellen.” Ook denkt hij misschien aan “een apart verhaal over Sandy Eekhoorn of Plankton.” Of de spin-offs ook daadwerkelijk worden gemaakt, valt nog te bezien.

Spongebob Squarepants is al sinds 1999 een wereldwijd fenomeen op televisie en later ook in de bioscoop. In Nederland wordt de serie over de gele spons sinds 2002 uitgezonden.

 

BuzzE

 

 

Lees verder

Mis geen enkele winactie!

Schrijf je in voor onze nieuwsbrief

Facebook Twitter

DenD Partners

  • Dirk
  • Brookland
  • Dirck

Deze site gebruikt trackingtechnologieën. Je kunt ervoor kiezen om deze technologieën te accepteren of te weigeren.