Nicki Minaj niet langer aangeklaagd door slachtoffer echtgenoot

Deel op Facebook Deel op Twitter Deel op WhatsApp
Van onze redactie

De vrouw die Nicki Minaj en haar man Kenneth Petty aanklaagde wegens intimidatie, heeft haar zaak tegen de rapper laten vallen. De aanklacht tegen Petty staat wel nog.

Jennifer Hough startte in augustus een rechtszaak tegen Minaj en Petty. Ze beweert dat de twee haar met “intimiderende telefoontjes en onwelkome bezoeken” proberen te dwingen haar beschuldigingen over een verkrachting door Petty in te trekken.

De aantijgingen stammen uit 1994. De vrouw zegt dat Petty haar toen ze op weg naar school was met een mes heeft bedreigd en in een leegstaand huis heeft verkracht. Hough en Petty waren toen beiden 16 jaar. Petty werd nog dezelfde dag opgepakt en bekende uiteindelijk schuldig te zijn aan poging tot verkrachting. Hij heeft daar ruim vier jaar voor vastgezeten.

Petty kwam recentelijk in de problemen omdat hij had verzuimd zich na een verhuizing naar Californië daar te registreren als zedendelinquent, wat hij verplicht is sinds het vonnis.

Nicky Minaj en Kenneth Petty hebben sinds 2018 een relatie en maakten een jaar later bekend getrouwd te zijn. Het stel heeft een zoontje van 15 maanden.

 

BuzzE

 

 

Lees verder

Mis geen enkele winactie!

Schrijf je in voor onze nieuwsbrief

Facebook Twitter

DenD Partners

  • Dirk
  • Brookland
  • Dirck

Deze site gebruikt trackingtechnologieën. Je kunt ervoor kiezen om deze technologieën te accepteren of te weigeren.