Nicki Minaj verwacht bij White House Correspondents’ Dinner

Deel op Facebook Deel op Twitter Deel op WhatsApp

Nicki Minaj wordt zaterdag verwacht bij het White House Correspondents’ Dinner in Washington. Dat meldt Page Six. Volgens de site is Minaj te gast bij Fox News en zou ze voorafgaand aan het diner ook aanwezig zijn bij een besloten bijeenkomst van de zender.

De komst van de artiest valt op, omdat ze zich de laatste tijd nadrukkelijk politiek profileert en zich openlijk positief uitlaat over president Donald Trump. Zo noemde ze zichzelf eerder “waarschijnlijk zijn grootste fan” en sprak ze haar steun uit tijdens evenementen rond de president.

Minaj verscheen daarnaast bij conservatieve bijeenkomsten en nam deel aan initiatieven rond Trump, wat leidde tot discussie onder fans en in de media.

Het jaarlijkse diner brengt journalisten, politici en beroemdheden samen in de Amerikaanse hoofdstad. Haar aanwezigheid is niet officieel bevestigd.

 

BuzzE

 

 

Lees verder

Mis geen enkele winactie!

Schrijf je in voor onze nieuwsbrief

Facebook Twitter

DenD Partners

  • Dirk
  • Brookland
  • Dirck

Deze site gebruikt trackingtechnologieën. Je kunt ervoor kiezen om deze technologieën te accepteren of te weigeren.