Niek Stolker volgt Maarten Bloem op als hoofdredacteur Playboy

Advertentie
Niek Stolker is de nieuwe hoofdredacteur van het tijdschrift Playboy. Stolker (46) volgt Maarten Bloem op, die het na zeven jaar tijd vindt voor een nieuwe uitdaging.
“Een droombaan”, zegt Stolker in een verklaring. “Eind jaren tachtig vond ik Playboy al het mooiste blad van Nederland, en dat gevoel is nooit veranderd.”
Wat wel is veranderd, is de prominente plek van naakte vrouwen in Playboy. Zo stonden er in het verleden vaak bekende vrouwen in het blad tijdens de kerstperiode, iets wat hij graag in ere zou willen herstellen. “Niet alleen met kerst trouwens, ik zou ze sowieso graag in Playboy terugzien.”
Stolker schrijft al sinds 2012 voor Playboy en was de laatste jaren ook actief als chef-redacteur en plaatsvervangend hoofdredacteur. In oktober bestaat het tijdschrift in Nederland veertig jaar, een jubileum dat hij groots wil gaan vieren.
BuzzE