Nieuwe optredens ex-Supertramp-zanger Roger Hodgson

Advertentie
Roger Hodgson krijgt maar geen genoeg van Nederland. De voormalig Supertramp-zanger en oprichter, die vorige maand nog in Koninklijk Theater Carré in Amsterdam optrad, keert volgend jaar op 4 en 5 september op hetzelfde podium terug. Dat heeft het Amsterdamse theater donderdag bekendgemaakt. De kaartverkoop start zaterdagochtend.
De Brit was dit jaar ook al te vinden in het Muziekgebouw in Eindhoven en het ParkCity Live-festival in Heerlen. De optredens stonden in het teken van het Supertramp-album Breakfast in America. Ook tijdens de shows volgend jaar worden nummers van die plaat gespeeld.
Hodgson was een van de oprichters van Supertramp in 1969 en speelde veertien jaar bij de band. Hij was een van de zangers en is verantwoordelijk voor nummers als School, Give a Little Bit en The Logical Song.
BuzzE