Noa Braaf is vredesduif: ‘Gaat zorgen voor Hazes-verzoening’
De Hazes-familie ligt al jaren met elkaar overhoop, maar volgens weekblad Story zou er weleens een onverwachte bruggenbouwer kunnen opstaan: Noa Braaf. De vriendin van André Hazes wordt vaker gezien als de ‘vredesduif’ die een mogelijke verzoening binnen de familie dichterbij kan brengen.
Volgens het weekblad speelt vooral één ontwikkeling daarin mee: Monique Westenberg, die bedoeld of onbedoeld, vaak voor spanning zorgde binnen de familie. Zij heeft geen directe rol meer in de Hazes-clan, waardoor er ruimte ontstaat voor een nieuwe, neutralere dynamiek.
Vredesduif
Daarnaast wordt er gefluisterd dat Rachel Hazes het goed zou kunnen vinden met Noa, die een stuk jonger is dan Monique. Die klik is niet verrassend: Rachel kon het eerder ook uitstekend vinden met Sarah van Soelen, de toenmalige vriendin van André.
Verzoening?
De stapjes naar een verzoening tussen Rachel en dochter Roxeanne lijken zelfs al gezet. In Rachels geschil met Marieke van Beek neemt ze het namelijk op voor Roxeanne. ,,Marieke is de buurvrouw van Rox, en ik weet hoe manipulatief Marieke kan zijn”, zegt Rachel tegen Story. ,,Zij hebben veel contact. Als je elke dag een druppel vergif krijgt, heb je uiteindelijk een beker vol. Rox wordt gevoed met vergif. Ik vind het zielig hoe Rox door toedoen van Marieke in deze zaak wordt meegenomen.”
Of Noa daadwerkelijk de vredesduif blijkt te zijn moet nog blijken, maar dat haar aanwezigheid iets in beweging zet binnen de familie Hazes, is duidelijk: op filmpjes op social media was al te zien dat ze het goed kan vinden met Roxeanne.





