Nog geen piet te zien in Sinterklaasjournaal

Deel op Facebook Deel op Twitter Deel op WhatsApp

Advertentie

Advertentie

HILVERSUM – Het blijft nog spannend hoe de helpers van Sinterklaas eruitziet. In de eerste aflevering van het Sinterklaasjournaal maandag was nog geen piet te zien. Wel werd de suggestie gewekt dat Sinterklaas een ongeluk op zee heeft gehad. Het grote boek van Sinterklaas werd in Dokkum in het water gevonden.

Vorig jaar waren gekleurde pieten te zien in het Sinterklaasjournaal. Bekend was al wel dat deze niet terugkomen. Voor het bonte gezelschap van helpers zijn onder anderen John Jones, Jeroen Spitzenberger, Harry Piekema, Mimoun Ouled Radi en Abbey Hoes gestrikt.

Sinterklaas komt zaterdag aan in Dokkum, waar dit jaar de landelijke intocht is. Dieuwertje Blok presenteert ook dit jaar het programma. Ze krijgt daarbij weer hulp van Jeroen Kramer en van nieuwkomer Charlie Chan Dagelet.

Tot nu toe is er in Dokkum één demonstratie aangekondigd. De actiegroep Kick Out Zwarte Piet houdt zaterdag eerst een ‘mars voor beschaving’ in Dokkum en vervolgens een vreedzaam protest tegen racisme.

 

BuzzE

 

 

Lees verder

Mis geen enkele winactie!

Schrijf je in voor onze nieuwsbrief

Facebook Twitter

DenD Partners

  • Dirk
  • Brookland
  • lamlisse.nl
  • Dirck
  • micazu.nl

Deze site gebruikt trackingtechnologieën. Je kunt ervoor kiezen om deze technologieën te accepteren of te weigeren.