Nog geen verdachten beroving Lil Kleine aangehouden

Deel op Facebook Deel op Twitter Deel op WhatsApp
Van onze redactie

Er zijn nog geen ontwikkelingen in de zaak rond de beroving van Lil Kleine, begin deze maand. De politie van Rotterdam laat dinsdagochtend desgevraagd weten dat er geen aanhoudingen zijn verricht en dat het onderzoek nog loopt.

De rapper werd op 4 november tijdens een albumrelease-party van zijn goede vriend en dj Jack Shirak beroofd van zijn horloge. Volgens RTL Boulevard werd hij daarbij onder schot gehouden en met een pistool geslagen. De politie heeft enkel bevestigd dat er sprake is geweest van een gewelddadige poging tot diefstal.

De manager van de rapper liet een dag na het incident weten dat Lil Kleine het “los van wat kleerscheuren” goed maakte. Diezelfde dag deelde de rapper ook een filmpje op Instagram waarin hij grapt over het feit dat hij geen horloge om heeft.

 

BuzzE

 

 

Lees verder

Mis geen enkele winactie!

Schrijf je in voor onze nieuwsbrief

Facebook Twitter

DenD Partners

  • Dirk
  • Brookland
  • Dirck

Deze site gebruikt trackingtechnologieën. Je kunt ervoor kiezen om deze technologieën te accepteren of te weigeren.