Noraly Beyer verteller in The Passion

Deel op Facebook Deel op Twitter Deel op WhatsApp

Advertentie

Advertentie

AMSTERDAM – Oud-nieuwslezeres Noraly Beyer vervult de rol van verteller in de komende editie van The Passion, het muzikale spektakel rond de kruisiging en wederopstanding van Jezus Christus. Beyer vertelt het verhaal van de laatste uren van Jezus, meldt de EO.

De achtste editie van The Passion komt uit de Bijlmer (Amsterdam-Zuidoost), waar Beyer al 33 jaar woont. In Het Parool zegt ze daarover: “De laatste jaren heeft de Bijlmer zichzelf weer uit het moeras omhooggetrokken. Misschien een beetje geforceerd, maar je kunt een parallel trekken met het verhaal van Jezus. Ook de Bijlmer is uit de dood herrezen.”

Musicalacteur Tommie Christiaan speelt dit jaar de rol van Jezus, zangeres Glennis Grace is Maria. Zanger Jeangu Macrooy en rapper Brainpower kruipen in de huid van de discipelen Judas en Petrus. Bert van Leeuwen doet verslag van de processie.

Het evenement is op 29 maart (Witte Donderdag) in het ArenaPark in Amsterdam-Zuidoost. Het wordt live op radio en tv uitgezonden.

 

BuzzE

 

 

Lees verder

Mis geen enkele winactie!

Schrijf je in voor onze nieuwsbrief

Facebook Twitter

DenD Partners

  • Dirk
  • Brookland
  • lamlisse.nl
  • Dirck
  • micazu.nl

Deze site gebruikt trackingtechnologieën. Je kunt ervoor kiezen om deze technologieën te accepteren of te weigeren.