NOS-correspondent in Italië overspoeld met felicitaties

Deel op Facebook Deel op Twitter Deel op WhatsApp

NOS-correspondent Mustafa Marghadi is vrijdag op Twitter overspoeld met felicitaties. De journalist zou zijn 37e verjaardag met vrienden in Rome vieren. Maar door de coronacrisis ging het plan niet door. Een van hen, verslaggever Onno Beukers, riep daarom volgers op om Marghadi een gelukswens of een hartje te sturen.

Dit gebeurde vrijdagmiddag massaal. Honderden volgers stuurden Marghadi een hartje of een felicitatie, vaak in het Italiaans.

Veel gelukswensen kwamen van collega’s uit Hilversum, zoals NOS-anchor Amber Brantsen en MAX-coryfee Astrid de Jong. “Vroeger was ik altijd blij als er nieuws uit Italië was, want dan was Mustafa op de radio”, schrijft ze. “Nog steeds fijn om je geweldige bijdragen te horen, Moes! En gefeliciteerd met je eenzame verjaardag.”

Marghadi doet de laatste maand, samen met collega Rop Zoutberg, vrijwel dagelijks verslag van de coronaproblemen in Zuid-Europa.

 

BuzzE

 

 

Lees verder

Mis geen enkele winactie!

Schrijf je in voor onze nieuwsbrief

Facebook Twitter

DenD Partners

  • Dirk
  • Brookland
  • Dirck

Deze site gebruikt trackingtechnologieën. Je kunt ervoor kiezen om deze technologieën te accepteren of te weigeren.