NS gaat weer terug naar normale dienstregeling

Deel op Facebook Deel op Twitter Deel op WhatsApp

Advertentie

Van onze redactie

UTRECHT (ANP) – De NS zet de eerste stap in het opschalen naar de normale dienstregeling. Vanaf maandag rijden alle Intercity’s weer tussen Utrecht en Den Haag en tussen Utrecht en Rotterdam.

Nu de piek van de omikronvariant achter de rug is, zit er steeds minder treinpersoneel thuis door ziekte of quarantaine en kunnen er weer meer treinen gaan rijden, meldde de NS vorige week.

Volgende week, op 21 maart, volgt de grootste stap in de opschaling. Vanaf dan rijden nagenoeg alle treinen weer. De belangrijkste uitzondering hierop zijn de tienminutentreinen. Begin april keren ook die terug, waardoor op een aantal trajecten niet vier maar zes Intercity’s per uur rijden.

De NS reed sinds 7 februari met minder treinen door personeelstekorten wegens corona. De dienstregeling werd in de weken erna in stappen afgeschaald.

 

ANP

 

 

Lees verder

Mis geen enkele winactie!

Schrijf je in voor onze nieuwsbrief

Facebook Twitter

DenD Partners

  • Dirk
  • Brookland
  • Dirck

Deze site gebruikt trackingtechnologieën. Je kunt ervoor kiezen om deze technologieën te accepteren of te weigeren.