NS zet woensdag Sprinters en aantal intercity’s in

Deel op Facebook Deel op Twitter Deel op WhatsApp

Advertentie

Advertentie

UTRECHT (ANP) – De NS zet woensdag vooral Sprinters en op enkele trajecten ook intercity’s in. Vanwege de strenge vorst blijven ProRail en NS werken met een aangepaste dienstregeling.

Gezien de onzekerheden die het weer met zich meebrengt, kan de NS niet vooraf zeggen welke intercity’s gaan rijden. Reizigers krijgen het advies om voor vertrek de reisplanner te raadplegen.

Vrieskou en vocht zorgen voor ijsafzetting aan bovenleidingen. Zogenoemde opstelterreinen en onderhoudsbedrijven zijn moeilijk bereikbaar door wisselstoringen en daarom kan een deel van de treinen niet worden ingezet voor de dienstregeling.

 

ANP

 

 

Lees verder

Mis geen enkele winactie!

Schrijf je in voor onze nieuwsbrief

Facebook Twitter

DenD Partners

  • Dirk
  • Brookland
  • lamlisse.nl
  • Dirck
  • micazu.nl

Deze site gebruikt trackingtechnologieën. Je kunt ervoor kiezen om deze technologieën te accepteren of te weigeren.