Olcay Gulsen tekent contract bij Talpa

Deel op Facebook Deel op Twitter Deel op WhatsApp

HILVERSUM – Modeontwerpster Olcay Gulsen heeft een contract getekend bij Talpa. Dat meldt het bedrijf van John de Mol, die eigenaar is van de zenders SBS6, Net5 en Veronica.

Het is niet duidelijk wat Gulsen gaat doen bij Talpa. Een woordvoerder kan hier verder nog niets over zeggen.

De modeontwerpster is al op televisie te zien als deskundige en verslaggever bij RTL Boulevard. Ook deed ze mee aan het programma Wie is de Mol?, waarin zij de finale verloor.

Huilende medewerkers

Gulsen brak door met het kledingmerk SuperTrash waaraan zij jarenlang leiding gaf. In maart 2018 gingen alle bedrijfsonderdelen failliet. Gulsen had zich toen net teruggetrokken als CEO van het bedrijf.

Wel publiceerde zij tegelijkertijd het boek Super Olcay, over haar succes. RTL Z publiceerde vrijdag een reconstructie van het faillissement waaruit blijkt dat haar medewerkers zich hier kapot aan ergerden. “Terwijl zij vrolijk boeken over haar eigen succesverhaal zat te signeren, zaten mensen op kantoor te huilen”, stelt een van haar oud-medewerkers.

 

BuzzE

 

 

Lees verder

Mis geen enkele winactie!

Schrijf je in voor onze nieuwsbrief

Facebook Twitter

DenD Partners

  • Dirk
  • Brookland
  • Dirck

Deze site gebruikt trackingtechnologieën. Je kunt ervoor kiezen om deze technologieën te accepteren of te weigeren.