Ontwerper Davide Renne sterft 10 dagen na aantreden bij Moschino

Deel op Facebook Deel op Twitter Deel op WhatsApp

Modeontwerper Davide Renne is onverwacht op 46-jarige leeftijd overleden. De Italiaan trad tien dagen geleden aan als nieuwe creatief directeur van het Italiaanse modemerk Moschino.

Moschino maakte zijn dood bekend via Instagram. “Er zijn geen woorden om de pijn te omschrijven wat we nu voelen”, schrijft het modehuis. “Hij kwam een paar dagen geleden bij ons. Maar een plotselinge ziekte heeft hem van ons weggenomen. We kunnen niet geloven wat er gebeurd is.”

Davide Renne ontwierp twintig jaar kleren voor de vrouwencollecties van Gucci, voordat Moschino hem benaderde voor de functie van creatief directeur. Hij verving de Amerikaanse ontwerper Jeremy Scott, die het merk tien jaar had geleid. Renne werkte aan zijn eerste collectie voor Moschino, die hij in februari tijdens de Milaan Fashion Week zou presenteren.

 

BuzzE

 

 

Lees verder

Mis geen enkele winactie!

Schrijf je in voor onze nieuwsbrief

Facebook Twitter

DenD Partners

  • Dirk
  • Brookland
  • Dirck

Deze site gebruikt trackingtechnologieën. Je kunt ervoor kiezen om deze technologieën te accepteren of te weigeren.