Ook Arjen Robben en Johanna ter Steege in Sterren op het Doek

Deel op Facebook Deel op Twitter Deel op WhatsApp
Van onze redactie

In het komende seizoen van het NPO 2-programma Sterren op het Doek zijn ook oud-voetballer Arjen Robben, journalist Thomas Erdbrink en actrice Johanna ter Steege te gast. Robben is te zien in de eerste aflevering van de nieuwe reeks, maakte Omroep MAX woensdag bekend.

In Sterren op het Doek schilderen drie kunstenaars elke week een andere BN’er. De geportretteerde kiest aan het einde een van de kunstwerken uit. De andere twee worden geveild. Het programma wordt gepresenteerd door Özcan Akyol. Robben ontmoet in het stadion van zijn voormalige club FC Groningen de presentator en de drie kunstenaars die hem portretteren. In het Groninger Museum krijgt de oud-voetballer de portretten te zien.

Eerder werd al bekendgemaakt dat Olcay Gulsen, Typhoon, Tineke de Nooij, Miljuschka Witzenhausen en Daan Schuurmans te zien zijn in het Omroep MAX-programma. De nieuwe reeks start vanaf 11 november op NPO 2.

 

BuzzE

 

 

Lees verder

Mis geen enkele winactie!

Schrijf je in voor onze nieuwsbrief

Facebook Twitter

DenD Partners

  • Dirk
  • Brookland
  • Dirck

Deze site gebruikt trackingtechnologieën. Je kunt ervoor kiezen om deze technologieën te accepteren of te weigeren.