Ook Ashton Kutcher en Mila Kunis in spin-off That ’70s Show

Deel op Facebook Deel op Twitter Deel op WhatsApp
Van onze redactie

Ashton Kutcher en Mila Kunis zijn met een gastrol te zien in de spin-off van That ’70s Show, een Netflix-serie genaamd That ’90s Show. Daarmee keren alle acteurs en actrices uit That ’70s Show terug in de nieuwe serie, op acteur Danny Masterson na.

Kunis en Kutcher waren in de originele komedieserie te zien als het stel Michael Kelso and Jackie Burkhart. Daarnaast bestaat de originele cast uit onder anderen Laura Prepon (die Donna Pinciotti speelde), Topher Grace (Eric Forman) en Wilmer Valderrama (Fez). Ook de inmiddels bejaarde Kurtwood Smith en Debra Jo Rupp (Red en Kitty Forman) keren terug. That ’90s Show speelt zich af in 1995 en draait om Leia Forman, de dochter van Eric en Donna, die haar grootouders bezoekt. Wanneer de serie uitkomt, is nog niet bekend.

Masterson, die Steven Hyde speelt in de originele serie, wordt door meerdere vrouwen beschuldigd van verkrachting. De rechtszaak dient later dit jaar. Zelf ontkent de acteur de beschuldigingen.

That 70’s Show was in 1998 voor het eerst op televisie. Van de serie, over een groep tieners die opgroeiden in een stadje in Wisconsin, zijn in totaal acht seizoenen gemaakt.

 

BuzzE

 

 

Lees verder

Mis geen enkele winactie!

Schrijf je in voor onze nieuwsbrief

Facebook Twitter

DenD Partners

  • Dirk
  • Brookland
  • Dirck

Deze site gebruikt trackingtechnologieën. Je kunt ervoor kiezen om deze technologieën te accepteren of te weigeren.