Ook Harald leeft mee met Indonesië
OSLO – Koning Harald van Noorwegen heeft zijn medeleven betuigd aan Indonesië na de verwoestende tsunami van zaterdag. In een bericht aan president Joko Widodo schrijft hij dat hij diep bedroefd is door het nieuws.
“Namens mijzelf en het gehele Noorse volk zend ik u mijn condoleances en vraag ik u mijn medeleven over te brengen aan iedereen die is getroffen door deze tragische ramp”, aldus Harald.
Zondag brachten koning Willem-Alexander en koningin Máxima al hun medeleven over. “Wij leven mee met alle getroffen families en zijn in gedachten bij hen en bij de hulpverleners die levens trachten te redden”, zo liet het koninklijk paar weten.
De tsunami ontstond vermoedelijk door een onderzeese aardverschuiving bij een vulkaan tussen Java en Sumatra. Het officiële dodental staat op 334. In totaal raakten 764 mensen gewond.
BUZZR




