Ook prinses Elisabeth gaat weer naar school

Deel op Facebook Deel op Twitter Deel op WhatsApp
Van onze redactie

Prinses Elisabeth, de oudste dochter van het Belgische koningspaar, is donderdag begonnen aan haar tweede schooljaar aan het United World College of the Atlantic, in St Donat’s Castle in St Donats in Wales. Het Belgische hof plaatste een foto van de prinses voor de entree van het kasteel.

“Ook in Wales is het schooljaar begonnen. Veel succes aan alle studenten die net zijn begonnen”, luidde de begeleidende boodschap. De broers en zus van prinses Elisabeth (17) waren in België al het schooljaar begonnen.

De school in Wales heeft eerder prins Willem-Alexander als leerling gehad, in de periode dat het voor de sfeer in het koninklijk gezin op Huis ten Bosch verstandig was dat moeder en toenmalig koningin Beatrix en haar oudste zoon enige afstand tot elkaar namen.

 

BUZZR

 

 

Lees verder

Mis geen enkele winactie!

Schrijf je in voor onze nieuwsbrief

Facebook Twitter

DenD Partners

  • Dirk
  • Brookland
  • Dirck

Deze site gebruikt trackingtechnologieën. Je kunt ervoor kiezen om deze technologieën te accepteren of te weigeren.