Ook tweede aflevering van nieuwe show Lubach scoort

Deel op Facebook Deel op Twitter Deel op WhatsApp
Van onze redactie

Arjen Lubach heeft dinsdagavond opnieuw veel kijkers getrokken met zijn nieuwe programma. Naar De Avondshow met Arjen Lubach keken op NPO 1 bijna 1,3 miljoen mensen. Volgens Stichting KijkOnderzoek is het daarmee het op drie na best bekeken programma van de dag.

De satirische nieuwsshow begon maandagavond met ruim 1,6 miljoen kijkers. Het wekelijkse programma Zondag met Lubach behaalde vorig jaar in het laatste seizoen tussen de 1,5 miljoen en 2,3 miljoen kijkers. De Avondshow met Arjen Lubach is van maandag tot en met donderdag te zien.

De top 3 met best bekeken programma’s van dinsdag bestaat volledig uit nieuwsuitzendingen. Bovenaan staat het NOS Journaal van 20.00 uur (NPO 1) met 2,2 miljoen kijkers, gevolgd door het Half Acht Nieuws (RTL 4) met 1,5 miljoen kijkers en het NOS Journaal van 18.00 uur (NPO 1) met 1,3 miljoen kijkers.

 

BuzzE

 

 

Lees verder

Mis geen enkele winactie!

Schrijf je in voor onze nieuwsbrief

Facebook Twitter

DenD Partners

  • Dirk
  • Brookland
  • Dirck

Deze site gebruikt trackingtechnologieën. Je kunt ervoor kiezen om deze technologieën te accepteren of te weigeren.