Opkomst verkiezingen rond 18.30 uur iets hoger

Deel op Facebook Deel op Twitter Deel op WhatsApp

Advertentie

Van onze redactie

DEN HAAG (ANP) – De opkomst voor de gemeenteraadsverkiezingen is in de grote steden rond 18.30 uur iets toegenomen. Zo heeft in Den Haag inmiddels 7,5 procent van de inwoners sinds maandag een stem uitgebracht, dat was rond 13.30 uur 5,1 procent.

In Utrecht is de opkomst 5,7 procent, in de middag lag dat op 3,8 procent. In Rotterdam gaat het om 4,5 procent tegenover 3,2 procent rond 13.30 uur. In Amsterdam heeft sinds maandagochtend tot dinsdagavond 18.00 uur 5,2 procent van de mensen gestemd. Dat komt neer op 36.675 Amsterdammers.

Verschillende stemlocaties zijn sinds maandag geopend. De grootste opkomst wordt woensdag verwacht, op de ‘echte’ verkiezingsdag. Dan zijn ook veel meer stembureaus open.

 

ANP

 

 

Lees verder

Mis geen enkele winactie!

Schrijf je in voor onze nieuwsbrief

Facebook Twitter

DenD Partners

  • Dirk
  • Brookland
  • Dirck

Deze site gebruikt trackingtechnologieën. Je kunt ervoor kiezen om deze technologieën te accepteren of te weigeren.