Opnames comedy All Inclusive waren ‘een feest’ voor de cast

Deel op Facebook Deel op Twitter Deel op WhatsApp
Van onze redactie

De cast van de tragikomedie All Inclusive heeft zich tijdens de opnames op Bonaire ontzettend vermaakt. De locatie op het tropische eiland hielp, maar vooral het feit dat iedereen daar samen in het resort verbleef maakte het “een feest”. Dat vertellen hoofdrolspelers Jennifer Hoffman en Tibor Lukács aan het ANP.

“We hebben heel veel plezier gehad tijdens het maken”, blikt Lukács terug. “Als we klaar waren met draaien, sprongen we met z’n allen, zowel cast als crew, in de zee. Dat heb ik nog nooit meegemaakt, dat was een feest.” Zo heeft Hoffman dat ook ervaren. “Je voelt je normaal gesproken al best wel een soort familie tijdens het filmen, maar als je dan ook nog bijna al je vrije tijd met elkaar doorbrengt, maakt dat het een wel heel bijzondere ervaring. Ik denk dat je dat ook wel voelt als je de film ziet.”

In All Inclusive gaat een gezin samen op vakantie naar een resort op Bonaire. Bij aankomst vertelt Sylvie (Hoffman) haar man Jacco (Lukács) dat ze een pauze wil nemen van hun al wankele huwelijk. Jacco, die ook nog eens kampt met een midlifecrisis, heeft moeite dit nieuws te accepteren. Daarnaast heeft het koppel ook te maken met puberende kinderen Loïs (Aiko Beemsterboer) en zoon Bink (Bing van Son). De regie is in handen van Aniëlle Webster.

Comfortabel

Om geloofwaardig een getrouwd stel neer te zetten, hielp het volgens Hoffman en Lukács dat ze al vaker hebben samengewerkt. “Tibor en ik voelen ons heel comfortabel bij elkaar, we kennen elkaar goed. Dat maakt het veel makkelijker. Je kent elkaars smaak, je kent elkaars stijl”, legt Hoffman uit. “Je hebt al een vertrouwdheid en vanzelfsprekendheid bij elkaar en dat is heel handig als je een getrouwd stel speelt”, vult Lukács aan.

Het idee voor All Inclusive komt van Lukács. De acteur beleefde ooit met zijn toenmalige vriendin twee vakanties op een all-inclusive-resort in Turkije. “Aan de all-inclusive in Turkije en mijn toenmalige vriendin lag het niet, zelf zat ik in een soort van post-quarterlifecrisis en vond ik eigenlijk niks leuk, maar de mensen om me heen ook niet. Ik vond het gewoon fascinerend dat alle omstandigheden er waren om een geweldige vakantie te hebben, zoals de animatie en al het eten, maar uiteindelijk moet je het toch zelf doen. Als je zelf het plezier niet kan vinden en de mensen om je heen ook niet, dan heb je waar je ook bent gewoon een ruk vakantie.”

De Parade

Met dat concept wilde Lukács iets doen en dat resulteerde eerst in een voorstelling op theaterfestival De Parade in 2010 en nu vele jaren later is daar dan een film. “Dat er nu een film is, is geweldig mede door het geweldige werk van de producent Frank Groenveld en regisseur Aniëlle Webster. Ook schrijvers Dorien Goertzen en Richard Kemper hebben een heel groot aandeel in wat het uiteindelijk is geworden, ze hebben een waanzinnig script geschreven.”

All Inclusive is vanaf donderdag te zien in de bioscopen. Echt zenuwachtig daarvoor zijn de acteurs niet, ze zijn vooral benieuwd naar de reacties. “Je hoopt dat het goed opgepikt wordt, dat het niet kapot geschreven wordt en dat mensen ervan genieten”, somt Hoffman op. Lukács hoopt daarnaast dat kijkers gaan nadenken door de film. “Ik zou het leuk vinden als mensen met hun partner naar de bioscoop gaan en dat ze tijdens het kijken van standpunt switchen en dat het iets teweeg brengt. Dat die man toch de volgende dag uit zichzelf gaat afwassen.”

 

BuzzE

 

 

Lees verder

Mis geen enkele winactie!

Schrijf je in voor onze nieuwsbrief

Facebook Twitter

DenD Partners

  • Dirk
  • Brookland
  • Dirck

Deze site gebruikt trackingtechnologieën. Je kunt ervoor kiezen om deze technologieën te accepteren of te weigeren.