Opnieuw explosie bij Poolse winkel, nu in Beverwijk

Deel op Facebook Deel op Twitter Deel op WhatsApp

Advertentie

Advertentie

BEVERWIJK (ANP) – Bij een explosie in het winkelcentrum Beverhof in Beverwijk is woensdagochtend kort na 05.00 uur de achtergevel van een Poolse supermarkt fors beschadigd. Dat meldt de politie. Er zijn geen slachtoffers of gewonden.

Er is geen gevaar voor instorting, meldt een politiewoordvoerder. De weekmarkt die normaal in de buurt wordt gehouden, wordt een beetje verschoven maar gaat gewoon door.

Volgens NHnieuws hoort de Poolse winkel in Beverwijk bij de keten waarvan winkels in Aalsmeer en Heeswijk-Dinther een nacht eerder ook al doelwit waren van explosies. De politie kan nog niet zeggen of er verband is met die ontploffingen.

Eerdere explosies

Door de explosie dinsdagochtend bij de Poolse supermarkt in Aalsmeer moesten tien mensen hun woning verlaten. Een kat kwam om, verder waren er geen gewonden. In het Brabantse Heeswijk-Dinther werden twintig bewoners tijdelijk geëvacueerd.

Beide winkels die toen doelwit waren, hebben de naam Biedronka. Die naam betekent lieveheersbeestje in het Pools en de grootste supermarktketen van het Oost-Europese land heet ook zo. De Nederlandse winkels lijken niets met die keten van doen te hebben, maar alleen dezelfde naam te voeren. Eigenaar Mohamad Mahmoed van de winkel in Aalsmeer zei geen banden met de winkel in Heeswijk-Dinther te hebben.

 

ANP

 

 

Lees verder

Mis geen enkele winactie!

Schrijf je in voor onze nieuwsbrief

Facebook Twitter

DenD Partners

  • Dirk
  • Brookland
  • lamlisse.nl
  • Dirck
  • micazu.nl

Deze site gebruikt trackingtechnologieën. Je kunt ervoor kiezen om deze technologieën te accepteren of te weigeren.