Opnieuw geen reisinformatie op schermen treinstations door storing

Advertentie
UTRECHT (ANP) – Voor de tweede keer deze week is er door een storing geen actuele reisinformatie beschikbaar op treinstations. De digitale schermen tonen geen gegevens en ook in de app van de NS zijn geen vertragingen of uitgevallen treinen te zien, meldt een woordvoerder van de NS.
De oorzaak van de storing is niet bekend en ook is niet duidelijk hoe lang dit gaat duren. De storing diende zich rond 06.00 uur aan. De reisplanner is nog wel actueel. “Er wordt hard gewerkt aan een oplossing”, aldus het vervoersbedrijf.
Afgelopen dinsdag was er ook al een technische storing waardoor er geen of verkeerde reisinformatie op digitale schermen was te zien. In april van dit jaar ontstond er een storing in het planningssysteem dat achter de schermen wordt gebruikt. Toen zag de NS zich genoodzaakt het treinverkeer compleet te staken. Daarvan is nu volgens de NS-woordvoerder geen sprake.
ANP