Opnieuw vonken tussen Thijs Römer en Katja Schuurman? Vriendin Noor de Groot houdt zich stil

Advertentie
Is de liefde tussen Thijs Römer en Noor de Groot definitief voorbij? De geruchten laaien hoog op nu de acteur samen met ex-vrouw Katja Schuurman in de zon werd gespot. Niet op een filmset, maar op het idyllische Malta. Een toevallige vakantie met de moeder van zijn dochter, of speelt hier meer?
De romance tussen Thijs en influencer Noor de Groot – bekend als Queen of Jetlags – is vanaf het begin al een rollercoaster geweest. Hun relatie begon in december 2021, en dat terwijl ze allebei nog getrouwd waren. Römer met ballerina Igone de Jongh, Noor met DJ Sander Kleinenberg – nota bene een goede vriend van Thijs. De situatie escaleerde snel en leidde begin 2023 tot een scheiding van Römer. Ook Noors huwelijk kwam zwaar onder vuur te liggen.
Oude liefde?
En nu, terwijl Queen of Jetlags opvallend stil blijft op socials, duiken er foto’s op van Thijs en Katja die samen vakantie vieren. Malta, cocktails, een stralende zon en… oude liefde? De twee waren jarenlang hét BN’er-koppel en deelden van 2006 tot 2015 lief en leed, én een dochter. Inmiddels is het 2025 en lijkt de vonk weer gevaarlijk op te laaien. Nieuwe liefde of oude vlam die weer opwarmt?
Maar een naam als Thijs Römer komt al lang niet meer alleen met romantiek in het nieuws. Zijn veroordeling in 2023 voor het versturen van ongepaste berichten aan minderjarigen werpt een donkere schaduw over elke headline. Een taakstraf, voorwaardelijke celstraf en een beschadigd imago waren het gevolg. Toch blijft de acteur opduiken in het publieke domein en in privélevens van bekende vrouwen.
Voorlopig is het nog gissen of Thijs en Noor hun koffers apart hebben gepakt of dat er achter de schermen nog iets speelt. De stilte van Noor spreekt boekdelen, de vakantie van Thijs roept vragen op.