Oprah doet boodschappen voor slachtoffers van natuurbranden Maui

Deel op Facebook Deel op Twitter Deel op WhatsApp
Van onze redactie

Oprah Winfrey is getroffenen van de bosbranden op het Hawaïaanse eiland Maui te hulp geschoten. De Amerikaanse presentatrice, die zelf een deel van de tijd op het eiland woont, heeft donaties gedaan en ze heeft geholpen bij een opvangcentrum.

In het War Memorial Stadium, waar slachtoffers worden opgevangen, maakte Winfrey onder meer bedden op. Ook haalde ze boodschappen voor de mensen.

“Ik ben langsgekomen om te vragen wat de mensen nodig hadden en ben toen gaan winkelen. Vaak doneer je in dit soort gevallen dingen als kleding of zo, maar is dat niet wat mensen echt nodig hebben”, vertelde Winfrey aan de BBC. “Dus ik ben naar Walmart en Costco gegaan en heb kussens, shampoo, luiers, lakens en kussenslopen gehaald.”

De presentatrice noemt de situatie overweldigend. “Maar het is mooi om te zien dat er zoveel mensen zijn die elkaar helpen, steunen en doen wat ze kunnen doen.”

 

BuzzE

 

 

Lees verder

Mis geen enkele winactie!

Schrijf je in voor onze nieuwsbrief

Facebook Twitter

DenD Partners

  • Dirk
  • Brookland
  • Dirck

Deze site gebruikt trackingtechnologieën. Je kunt ervoor kiezen om deze technologieën te accepteren of te weigeren.