Oprah en Victoria Beckham op ‘legendarische’ cover Britse Vogue
Oprah, Victoria Beckham, Serena Williams, Jane Fonda en Linda Evangelista staan op de cover van de Britse Vogue die in maart verschijnt. Een foto daarvan is donderdag gedeeld. Op de cover staan in totaal veertig vrouwen die volgens hoofdredacteur Edward Enninful “legendarisch” zijn.
Voor de 51-jarige Enninful is de komende Britse Vogue de laatste waaraan hij heeft meegewerkt. Andere bekende vrouwen die op de cover staan zijn Gigi Hadid, Kate Moss, Salma Hayek, Dua Lipa, Miley Cyrus en Naomi Campbell.
Over zijn laatste cover zegt Enninful: “Ik wist dat de cover aan vrouwen gewijd moest worden. Voor ons was het al snel duidelijk dat het niet om een enkele vrouw moest gaan. Wat we nodig hadden, was een groep. We wilden gebruikmaken van het collectief om deze evolutionaire periode van Vogue samen te vatten.”
Enninful maakte in totaal 76 edities van de Britse Vogue. Hij was zesenhalf jaar bij het blad betrokken.
BuzzE




