Optreden Loreen tijdens Zweedse voorrondes ESF ruw verstoord

Het optreden van Loreen tijdens de Zweedse nationale voorronde van het Eurovisie Songfestival werd zaterdag ruw verstoord. Iemand met een spandoek klom tijdens haar show het podium op, zo is te zien op beelden op sociale media.
De Zweedse bijdrage voor het songfestival wordt volgens jaarlijkse traditie gekozen via het Melodifestivalen, dat uit vier voorrondes bestaat. De zangeres zong zaterdag tijdens de laatste voorronde haar liedje Tattoo. Volgens kijkers zou de podiumbeklimmer een demonstrant zijn, maar dat is nog niet bevestigd.
De show werd even stilgelegd, waarna Loreen nogmaals haar nummer zong en daarna direct doorging naar de finale van het Melodifestivalen. Op 11 maart is de finale van het evenement. Dan wordt bekend wie Zweden vertegenwoordigt tijdens het Eurovisie Songfestival.
De Zweedse Loreen won in 2012 het liedjesfestival met het nummer Euphoria. Na haar overwinning deed Loreen in 2017 ook al een poging om nog een keer naar het songfestival te gaan. Toen koos het Zweedse publiek echter voor een ander nummer. Met Euphoria scoorde Loreen een van de grootste songfestivalhits aller tijden.
BuzzE