Opvolger DWDD gaat ‘De Vooravond’ heten

Deel op Facebook Deel op Twitter Deel op WhatsApp

De nieuwe talkshow die DWDD gaat vervangen heet De Vooravond. Dat heeft presentator Renze Klamer maandagavond bekendgemaakt via Twitter.

Klamer gaat het dagelijkse programma samen met Fidan Ekiz maken. De eerste uitzending van het nieuwe programma op het oude tijdslot van DWDD is op 31 augustus.

De naam wordt onthuld in een kort filmpje waarin Renze en Fidan samen op date lijken te gaan. Aan het eind van de promo is een subtiele bijrol weggelegd voor Matthijs van Nieuwkerk, die 15 jaar lang DWDD maakte.

Over de vorm en inhoud van het programma hebben omroep BNNVARA en het duo nog weinig gemeld. Dit gaan zij doen op de najaarspresentatie van de omroep, een week voor de eerste aflevering te zien is.

 

BuzzE

 

 

Lees verder

Mis geen enkele winactie!

Schrijf je in voor onze nieuwsbrief

Facebook Twitter

DenD Partners

  • Dirk
  • Brookland
  • Dirck

Deze site gebruikt trackingtechnologieën. Je kunt ervoor kiezen om deze technologieën te accepteren of te weigeren.