Orgel Joke vervult droom met headlineshow op Zwarte Cross

Deel op Facebook Deel op Twitter Deel op WhatsApp
Van onze redactie

Orgel Joke kan het nog niet helemaal geloven dat ze later deze maand headliner is op het festival Zwarte Cross. De 76-jarige muzikante noemt het een droom die uitkomt. “Wat kan ik nog meer wensen dan dit?”, reageerde Joke Meijer, zoals ze echt heet, in RTL Boulevard.

“Ik begreep van mijn zoon dat er ongeveer 40.000 man komen, nou dat moet ik eerst nog zien hoor”, vervolgde Meijer. Ze denkt dat sommige festivalgangers misschien niet op haar zitten te wachten, maar volgens haar wordt de show “heel bijzonder”. Meijer krijgt tijdens haar set hulp van bevriende artiesten als Mental Theo, Bökkers, Jeffrey Parmentier, Sven Versteeg en Frans Bauer.

“De Sugababes zitten voor mij. Ik denk dat ze het heel raar vinden als ze zo’n oude dame met rimpels het podium op zien gaan.”

Orgel Joke vervangt Goldband die zich vorige maand terugtrok om de omstreden nieuwe Amerikaanse eigenaar KKR. Voor Meijer wordt het haar grootste show in haar carrière.

 

BuzzE

 

 

Lees verder

Mis geen enkele winactie!

Schrijf je in voor onze nieuwsbrief

Facebook Twitter

DenD Partners

  • Dirk
  • Brookland
  • Dirck

Deze site gebruikt trackingtechnologieën. Je kunt ervoor kiezen om deze technologieën te accepteren of te weigeren.