Oud-ESF-zangeres Noa Kirel annuleert optreden om raketaanval

Noa Kirel, die namens Israël in 2023 meedeed aan het Eurovisie Songfestival, heeft haar optreden in Tel Aviv van donderdagavond geannuleerd. Reden is de raketaanval op de Israëlische kustplaats eerder op de dag, schrijft The Times of Israel woensdag.
Volgens het medium heeft Kirel de beslissing samen genomen met de concertorganisatie. Ze wilden haar fans, van wie er zo’n 30.000 werden verwacht, niet in gevaar brengen. Binnenkort wordt een nieuwe datum voor het concert bekendgemaakt, mensen met een kaartje voor de show kunnen daarmee ook naar het nieuwe optreden.
Kirel werd vorig jaar derde op het songfestival in Liverpool met haar nummer Unicorn. De Fin Käärijä werd tweede met Cha Cha Cha achter de Zweedse Loreen en haar nummer Tattoo.
BuzzE