Oud-songfestivalwinnares Lena van paard gevallen

Deel op Facebook Deel op Twitter Deel op WhatsApp
Van onze redactie

Lena Meyer-Landrut heeft dinsdag haar heiligbeen op twee plekken gebroken. De 32-jarige Duitse zangeres, bekend van haar winst op het Eurovisie Songfestival van 2010, is van haar paard gevallen.

“Ik probeer nu zo goed mogelijk te herstellen, doe het even rustig en langzaamaan”, schrijft Meyer-Landrut op Instagram bij een röntgenfoto van de breuk. Het heiligbeen is het botgedeelte tussen de lendewervels en het staartbeen.

Meyer-Landrut won het songfestival met het nummer Satellite. Een jaar later deed Lena opnieuw mee aan het muziekevenement. Met Taken By A Stranger werd de zangeres tiende.

Begin volgend jaar moet haar zesde studioalbum uitkomen.

 

BuzzE

 

 

Lees verder

Mis geen enkele winactie!

Schrijf je in voor onze nieuwsbrief

Facebook Twitter

DenD Partners

  • Dirk
  • Brookland
  • Dirck

Deze site gebruikt trackingtechnologieën. Je kunt ervoor kiezen om deze technologieën te accepteren of te weigeren.