Özcan Akyol maakt in 2021 nieuwe reeks Onze Man in Deventer

Deel op Facebook Deel op Twitter Deel op WhatsApp

Özcan Akyol gaat ook volgend jaar weer een programma maken op NPO Radio 1, maakte BNNVARA woensdag bekend. In Onze Man in Deventer houdt ‘Eus’ bijzondere gesprekken vanuit zijn woonkamer in Deventer met prominente figuren.

Afgelopen jaar sprak hij met onder anderen Freek de Jonge, Dione de Graaff en Ab Osterhaus. Met wie Akyol komend jaar gaat babbelen is nog niet bekend. “Ik kijk er ontzettend naar uit om weer een bonte stoet aan interessante mensen bij mij in mijn woonkamer te mogen ontvangen voor een goed gesprek”, laat de presentator weten.

Eus is in ieder geval 38 weken lang te horen. De eerste uitzending is in de nacht van zaterdag 2 op zondag 3 januari van 00.00 tot 01.00 uur.

 

BuzzE

 

 

Lees verder

Mis geen enkele winactie!

Schrijf je in voor onze nieuwsbrief

Facebook Twitter

DenD Partners

  • Dirk
  • Brookland
  • Dirck

Deze site gebruikt trackingtechnologieën. Je kunt ervoor kiezen om deze technologieën te accepteren of te weigeren.