Pand Vindicat in Groningen ontruimd na onwelwording

Deel op Facebook Deel op Twitter Deel op WhatsApp

Advertentie

Van onze redactie

GRONINGEN (ANP) – Een pand van de studentenvereniging Vindicat aan de Grote Markt in Groningen is woensdagavond ontruimd nadat zeker één iemand onwel was geworden. Ook anderen voelden zich niet lekker. Volgens Veiligheidsregio Groningen was het “erg warm” binnen en is dat de reden dat iemand onwel werd. Inmiddels is het pand geventileerd en weer vrijgegeven.

De veiligheidsregio heeft gemeten of er koolmonoxide aanwezig was. “We hebben wel wat verhoogde waardes gemeten, maar niet anders dan normaal als veel mensen in een ruimte hebben gezeten”, zegt een woordvoerder.

Of er veel mensen bijeen waren wegens de introductieweek, zoals de lokale omroep OOG meldt, kon de woordvoerder niet bevestigen.

 

ANP

 

 

Lees verder

Mis geen enkele winactie!

Schrijf je in voor onze nieuwsbrief

Facebook Twitter

DenD Partners

  • Dirk
  • Brookland
  • Dirck

Deze site gebruikt trackingtechnologieën. Je kunt ervoor kiezen om deze technologieën te accepteren of te weigeren.