Paris Hilton staat stil bij twee jaar huwelijk met grote liefde

Deel op Facebook Deel op Twitter Deel op WhatsApp

Paris Hilton is twee jaar getrouwd met haar grote liefde Carter Milliken Reum. Daar staat de Hilton-erfgename bij stil via Instagram, waar zij een foto van haar trouwdag deelt.

“Voor 2021 was 11.11 uur slechts mijn favoriete tijdstip van de dag. Nu is het een van de beste dagen van mijn leven”, schrijft de 42-jarige socialite. “Fijne tweede huwelijksdag, mijn liefde.”

Hilton bedankt Reum, omdat ze zich door hem “elke dag het gelukkigste meisje ter wereld” voelt. “Ik ben zo blij en dankbaar voor het leven dat wij samen opbouwen.”

Het stel heeft inmiddels samen een zoontje genaamd Phoenix. Hilton heeft er sinds de geboorte van haar eerste kind geen geheim van gemaakt dat ze nog heel graag een dochtertje wil.

 

BuzzE

 

 

Lees verder

Mis geen enkele winactie!

Schrijf je in voor onze nieuwsbrief

Facebook Twitter

DenD Partners

  • Dirk
  • Brookland
  • Dirck

Deze site gebruikt trackingtechnologieën. Je kunt ervoor kiezen om deze technologieën te accepteren of te weigeren.