Parkpop in Den Haag trekt 200.000 bezoekers

Deel op Facebook Deel op Twitter Deel op WhatsApp

Advertentie

Advertentie

DEN HAAG – De 37e editie van het jaarlijkse muziekfestijn Parkpop in het Haagse Zuiderpark trok zondag ruim 200.000 bezoekers. Het is het grootste gratis toegankelijke festival van ons land. Toch waren er beduidend minder belangstellenden dan vorig jaar toen er maar liefst 278.000 bezoekers waren. De organisatie wijt de lagere opkomst vooral aan het regenachtige weer.

Het muziekfestijn begon om 13.00 uur met optredens van De Règâhs en The Runaway Boys. Verder waren er shows van onder meer La Pegatina, Glowinthedark, Broederliefde, The Baseballs en Los Pacaminos met Paul Young.

Zaterdag was het Zuiderpark nog het decor voor Night at the Park, waar 30.000 bezoekers op afkwamen. Toen traden grootheden op uit de jaren tachtig en negentig, onder wie Level 42 en UB40.

 

BuzzE

 

 

Lees verder

Mis geen enkele winactie!

Schrijf je in voor onze nieuwsbrief

Facebook Twitter

DenD Partners

  • Dirk
  • Brookland
  • lamlisse.nl
  • Dirck
  • micazu.nl

Deze site gebruikt trackingtechnologieën. Je kunt ervoor kiezen om deze technologieën te accepteren of te weigeren.