Pathé organiseert marathon van alle Hunger Games-films

Deel op Facebook Deel op Twitter Deel op WhatsApp
Van onze redactie

Bioscoopketen Pathé organiseert op 6 en 7 september een marathon van de filmserie The Hunger Games. De marathon start op zaterdag om 10.00 uur en gaat door tot ruim na middernacht. Wie een kaartje koopt, krijgt alle vijf de films in de reeks te zien.

The Hunger Games is gebaseerd op een boekenserie over een dystopische toekomst waarin jongeren moeten vechten in een dodelijke arena. De serie was zowel in boekvorm als op het witte doek een groot succes. De filmreeks betekende de doorbraak van actrice Jennifer Lawrence, als heldin Katniss Aberdeen.

De marathon vindt plaats voorafgaand aan de release van het volgende deel, Sunrise on the Reaping. Deze komt uit in 2026. De marathon vindt plaats in 24 Pathé-theaters. De kaartverkoop is gestart.

 

BuzzE

 

 

Lees verder

Mis geen enkele winactie!

Schrijf je in voor onze nieuwsbrief

Facebook Twitter

DenD Partners

  • Dirk
  • Brookland
  • Dirck

Deze site gebruikt trackingtechnologieën. Je kunt ervoor kiezen om deze technologieën te accepteren of te weigeren.